avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1090 soluții astăzi
Forum Activitate Julietanedelea

Activitate Julietanedelea

Bună ziua.Sunt divortata de 5 ani.(pentru ca incepuse cu batai,dat afara din casa cu tot cu copil )custodia fetei este comuna dar ea este în îngrijirea mea.Fostul sot are program de vizita,2 sapt de vacanta in luna august si de cite ori o aduce acasa din wechedul lui ma amenință că o să imi ia fata pt ca as fi o mama denaturarea si ca as aduce rele tratamente copilului.specific ca eu am apartamentul meu .lucrez la un salon de coafor iar la mama mea la curte am un magazin (Fostul sot sa recăsătorit cu cea din cauza careia am divorțat,sta in casa cu fosti socri iar fratele lui este arestat acum pt ă 2 oara pt droguri si furturi avind si sida.)Mai specific ca fata mea este făcută prin inseminare cu sperma de la donator in timpul căsătoriei. O iubesc foarte mult.Va rog sa ma ajutati.nu stiu ce să fac.Multumesc frumos. Iar eu vreau sa mai fac încă un copil tot Prin înseminarea cu sperma de la donator.Mai specific ca am o relatie doar de prietenie cu un tip (Nu sta la mine nu stau la el).Ma ocup de copilul meu este la Gradinita. Face Dansuri si Inot.