avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1218 soluții astăzi
Forum Activitate Madalingeorgescu

Activitate Madalingeorgescu

Dar nu se poate sa fac ceva aici si sa il determin pe el sa ii faca acea foaie de drum!? Pentru ca ea pur si simplu e fortata sa stea acolo impotriva dorintei ei.chiar nu se poate sesiza nimeni pentru a putea ca ea sa vina in tara!? Va multumesc anticipat
Sarut mana draga doamna!fetita e in evidentele pentru ca aici nu a avut cum sa fie inregistrata din moment ce nu poate venii in tara..ce ar trebuii ea sa intrebe avocata,sau ce este de facut..
Am inteles...pai si ii citeaza acolo in Anglia..aveti idee cam cat m-ar costa asta!? Si mai important de toate ce anume trebuie sa fac..va multumesc anticipat

Pai inteleg asta dar cum sa fsc asta daca ei sunt acolo si eu aici!?

Buna ziua,ma nunesc Georgescu Madalin si am o mare problema...de trei luni am devenit tatic,am o fetita minunata si mamica ei e superba,problema mea este urmatoarea...am cunoscut-o pe iubita mea in timp ce ea era intr-o casnicie,dar casnicia ei nu mai mergea si singurul motiv pentru care mai erau impreuna era pentru ca ea mai are doua fetite si nu se putea despartii de tatal fetelor pentru ca el nu vroia..tatal fetolor,stia de relatia noastra,ea spunandu-i inca de la inceput ca m-a cunoascut pe mine si nici asa nu a acceptat sa divorteze...ea a ramas gravida cu mine si o intamplare nefericita a facut ca ea alaturi de fete sa fie nevoita sa plece in Anglia la mama ei...problema e ca individul nu a acceptat sa ii faca procura si a trebuit sa se duca si el in anglia..acum ea a nascut si nu poate venii in tara la mine pentru ca fetita noastra la nastere a dobandit numele lui. Si el nu doreste sa ii faca acea foaie de drum,necesara venirii ei in tara!ce este de facut,va rog sa imi scrieti!