avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 591 soluții astăzi
Forum Activitate grasu007

Activitate grasu007

Răspuns la discuția alcool la volan
dar banuiesc ca risc si sa fac puscarie nu? si dupa dumneavoastra cam cat asa sa zicem daca as avea parte de un procuror mai frustrat asa cum sunt cam toti ?
Răspuns la discuția alcool la volan
am 8 luni cu suspendare de la inselaciune
Răspuns la discuția alcool la volan
am gresit eu...intrebarea am scris-o din nou,in fine.in 2014 am facut o inselaciune care s a transformat in condamnare cu susp la sfarsitul lui 2017 ! februarie 2016 am mai facut o intractiune cu alcool la volan. cand am facut o pe prima eram la prima abatere...dosarul cu alcoolul este in cercetare si probabil ajunge in instanta.ce se poate intampla?
Discuție doua dosare
am comis in februarie 2014 o infractiune de insalaciune la care am primit in 2017 la sfarsit 8 luni cu susp,in 2016 am facut alta infractiune cu alcool la volan far nici un fel de accident sau vatamare ! dosarul cu alcoolul urmand probabil sa ajunga in instanta...ce sanse am sa nu fac puscarie?va rog daca aveti timp sa mi raspundeti.
Discuție alcool la volan
doua dosare diferite
Răspuns la discuția Apel la instanta
da va multumesc frumos
Răspuns la discuția Apel la instanta
pot depune apelul fara motiv acum si la primul termen sa depun si motivul?
Răspuns la discuția Apel la instanta
Buna ziua,inselaciune,tentativa de complicitate la inselaciune...
Răspuns la discuția Apel la instanta
daca mai aveti timp sa mi mai raspundeti eu va multumesc f mult,banuiesc ca nu trebuie sa explic in articole si in termeni avocatiali nu? fiind la prima abatere ma gandesc ca se poate da si amanarea pedespsei,cel cu care am fost la fapta a primit tot 8 luni cu susp si a mai facut puscarie
Răspuns la discuția Apel la instanta
eu de exemplu nu pot face???