avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 902 soluții astăzi
Forum Activitate Briana roxana

Activitate Briana roxana

Discuție Apel disperat
Buna ziua sunt disperata! Am o fetita de 4 ani si jumatate.in urma cu 5 ani am plecat in franta impreuna cu sotul meu si fetita acolo relatiile nau mers sotul meu era violent si avea si alte relatii cu diferite femei.am cenit in Tara in urma cu 3 ani de cand ma lupt pt custodia fetiteti.mi-a promis ca imi ia fetita si nu se lasa pana nu ajung in puscarie.mi-a facut 4 ordonante presidentiale sa-mi ia fetita dar sa dovedit ca fetita nu este maltratata asa cum sustinea el si a ramas in custodia mea pana la solutionarea divortului care a durat 3 ani....si cu toate acestea sa facut un raport pshihologic la oradea numit de instanta un pshihlog expert independent,din care a rezultat ca figira mamei este o necesitate a fetitei si cand se afla in primejdie figura mamei este 1 care ii apre fetitei in minte.fetita este foarte atasata de noi de toti membrii familiei mele.acum la solutionarea procesului de divort i sa incuvintat fetita lui sa o duca in franta si ma decazut din drepturile de mama total!!!! Fara a avea o dovada impotriva mea.am facut apel la solutie si mi sa respins.este definitiva si irevocabila!!! Va rog sami spuneti unde pot sa apelez ca sunt disperata fetita nu vrea sa plece de la mine si este cu exacutare silita!!!! Numai stiu ce sanse pot sa am sa opresc suderinta copilului de 4 anisori care este si ea am vazut afectata de situatie! Va rog sami spuneti unde pot sa apelez simt ca toate usile mi se inchid in fata brusc .nu poate sami ia nimeni copilul de langa mine sunt o mama disperata ce vrea cu orice pret sa-si creasca copilul in pace va rog tare mult sa ma ajutati!Multumesc