avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 798 soluții astăzi
Forum Activitate crissya

Activitate crissya

Răspuns la discuția inm =dezamagire totala
Si apropo rezultatele se afiseaza azi nu stiu ink mai sper sa vdm nu trebuia sa mi indici site ul inm nu ti era logic k l stiu ?????????????
Răspuns la discuția inm =dezamagire totala
,,Invata sa judeci drept''=D>
Răspuns la discuția inm =dezamagire totala
:-/poate k dau eu prima oara si mi se pare asa nu stiu ce sa zic cel putin cu cererea reconventionala in ordonanta presedentiala mi s a parut de interpretat scuza ma nu exista o norma imperativa care sa impiedice asta dar crede ma am vb si cu avocati pt ca eram curioasa si majoritatea mi au zis k nu vad nici o logica de a depunde cererea reconventionala in ord pres mai ales k are caracter vremelnic si se judeca de urgenta iar cer rec ar ingreuna jud mi s a parut interpretativ raspunsul cel putin majoritatea mi au zis k nu ar fi admis o nu stiu ce a zic plus intreb cu tet ologr nu era in materie , acum cu anularea celor 6 grile nu mi se pare corecta pt ca ei au facut testele e inadmisibil la un examen national sa se anuleze 6 grile dupa ce s a dat examenul eu facusem makar 3 din 6 corecte acum nu stiu ce o sa fie .Nu stiu fa ma tu sa mi schimb parerea poate mi explici si u si ma faci sa inteleg sincer eu ramin la parerea mea:D
Răspuns la discuția inm =dezamagire totala
:-/poate k dau eu prima oara si mi se pare asa nu stiu ce sa zic cel putin cu cererea reconventionala in ordonanta presedentiala mi s a parut de interpretat scuza ma nu exista o norma imperativa care sa impiedice asta dar crede ma am vb si cu avocati pt ca eram curioasa si majoritatea mi au zis k nu vad nici o logica de a depunde cererea reconventionala in ord pres mai ales k are caracter vremelnic si se judeca de urgenta iar cer rec ar ingreuna jud mi s a parut interpretativ raspunsul cel putin majoritatea mi au zis k nu ar fi admis o nu stiu ce a zic plus intreb cu tet ologr nu era in materie , acum cu anularea celor 6 grile nu mi se pare corecta pt ca ei au facut testele e inadmisibil la un examen national sa se anuleze 6 grile dupa ce s a dat examenul eu facusem makar 3 din 6 corecte acum nu stiu ce o sa fie .Nu stiu fa ma tu sa mi schimb parerea poate mi explici si u si ma faci sa inteleg sincer eu ramin la parerea mea:D
e prima oara cind dau admitere la inm si ultima.Dezamagire toatala 6 grile anulate din cauza dificultatii? Oare cind s au intocmit testele nu se stia asta,nu si au asumat consecintele ,urmarile acestui test aberant?????6 grile oficial anulate pt dificultate nu k majoritatea ar fi fost altfel plus ce era inafara materiei dc nu se anuleaza si aia ,intrebari interpretative etc.Sa fim seriosi cel putin pt mine inm nu mai prezinta credibilitate ,trebuiau sa si asume greselile si sa anuleze intreg examenul nu sa faca balamucul asta .Poate intra vreun stimabil sa citeasca si parerile celor care au participat la examenul de admitere inm nu k ar conta........