avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 846 soluții astăzi
Forum Activitate Dvdv

Activitate Dvdv

Am avocat.da la ordonanta.judevatoria CraiovaCLAUDIU LASCOSCHI a scris:

Am facut si misa respins.sa dat sa fac apel la tribunal in termen de 5 zile.Dvdv
Buna ziua.sunt divortat din 2014 am custodie comuna dar atunci la divort nu am pus program de vizita.Acum sunt in proces pt stabilire program vizita .am avut deja 2 şedințe si nu mise da dreptul.DeCe??? Recunosc am batuto pe sotie in fata copilului atunci.eu de 3 ani imi urmaresc copilul prin parculețe pe strada pt ami vedea fetita de sarbatori nu o vad pt ca nu stiu cand iese afara cu mama ei pt ca:aceasta custodie comuna e doar in hotararea judecatoreasca.eu nu am un nr de telefon sa pot vorbii cu fata nu misa dat de mama.de ziua fetitei eu merg cu cadourile in parculet si asa imi petrec eu cateva minute de ziua ei si alte zile.eu cu fetita ma inteleg bn atumci cand ne vedem maxim o ora in parculet sau putinele minute la scoala.martora ei a spus numai minciuni chiar daca se jura pe biblie.nu stiu ce sa mai fac sami obtin copilul ?au fost neintelegeri intre mn si sotie dar dreptul la copil dc nu mise DĂ????custodia comuna doar pt mama dar pt mn dc?nu am nr de telefon la usa ei nu am voie ii trimit mesaje numi raspunde... eu pensie alimentara platesc lunar fata mio caut ma inteleg bn cu ea.sunt disperat vreau sami petrec si eu cu copilul meu de 8 anisori.