avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 671 soluții astăzi
Forum Activitate Ellla22121994

Activitate Ellla22121994

Discuție Buna ziua !
Buna ziua... am si eu o problema am fost in data de 4 decembrie la urgente intr-un spital .... facandumi in preababil un test de sarcina ce a iesit pozitiv ... iar pe 4 decembrie am ajuns la urgenta pt ca am avut niste sangerari .... de acolo miau spus ca am iminenta de avort am stat 3 zile internata .....dupa care mia spus ca peste 2 saptamani sa ma duc iar la un control ..... asta fiind in data de 22 decembrie ..... cand am fost la control doamna doctor mia spus ca nu mai am nici o sarcina si ca ovarele si uterul sunt curate si sunt sanatoasa .... toate bune pana in data de 31 decembrie cand iar am ajuns la urgenta acuzand dureri foarte mari de abdomen si ameteli ... de acolo mia spus ca am gastrita mia facut o perfuzie miam revenit si am plecat acasa ...... in data de 14 ianuarie 2018 am cazut intrun spermarchet in alt oras .. am avut ameteli dureri de abdomen varsaturi friguri ma simteam foarte rau cei din supermachet au sunat la ambulanta ... cand am ajuns la spitalul din alta localitate de acolo mau bagat direct in operatie pentru ca aveam o sarcina extrauterina ce sa infectat era sa mor si am ramas si fara o bucata din trompa dreapta ...... as dori sa stiu ce as putea face pe cale legala sa ii dau in judecata pe cei de la spitalul unde nu au stiut sa ma controleze bine .... pt ca nu se stie daca eu voi mai putea avea copii .... ceea ce miam dorit mereu