avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1063 soluții astăzi
Forum Activitate Cornell M

Activitate Cornell M

Buna seara,va rog frumos sa ma iertati ca de concentrat ce am fost am uitat si sa salut inainte de toate...multumesc pentru tot pentru intelegere si mai ales pentru ajutor,am inteles si asa voi face cu ajutorul bunului Dumnezeu :)Mii de multumiri,Sarut mana!
Am codice fiscale tessera si un document Attestazione di iscrizione anagrafica di cittadino dell unione europea din anul 2012 si scrie ca e pe timp indeterminat...Dupa ce expira buletinul oare mai pot sa-l reinoiesc sau trebuie alte demersuri ca si prima data?!Va multumesc din tot sufletul pt ajutor!Dumnezeu sa va rasplateasca inmiit!
Am locuit in Italia unde am obtinut rezidenta si apoi mi-am facut si buletin Italian pe acea adresa care este valabil pana in anul 2021,momentan sunt definitv in Romania..,daca ma intorc in italia si nu mai locuiesc la acea adresa de rezidenta si nici posibilitate sa fac rezidenta in alta parte nu am,as putea folosi adresa de domiciliu din Romania pt angajare in Italia cu contract Italian fiind cetatean UE ?!Multumesc frumos,Doamne ajuta si multa sanatate.