avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 885 soluții astăzi
Forum Activitate patricia2015

Activitate patricia2015

Răspuns la discuția adoptie copil
il putem tine pe numele lor putem face un act la notar cum ca ne este incredintat pe o perioada nedeterminata o procura ca poate locui cu noi sau nustiu nu exista soluti adica suntem in familie rude apropiate
sau am putea sa dam staul in judecata eu fiind minora când am dat copilul spre adoptie parinti mei au hotarat pentru mine
Discuție adoptie copil
buna ziua o intrebare catre domni avocati sunt casatorita cu sotul meu de 7 ani inainte de actualul sot am avut o relatie cu un tip din urma careia a rezultat un copil nu am putut sal pastrez fiind minora parinti mei nu au fost deacord cu copilul lam dat in adoptie etc. mam casatorit cu actualul sot am reusit sa raman insarcinata am dus aproape pana la termen sarcina si sa intamplat nenorocirea de al pierde in momentul de fata nu pot sa mai fac copii nici nu putem infia sau adopta nu este legea de partea mea întrebarea este sotul are un frate mai mare care a zis ca o sa ne ajute el impreuna cu sotia lui sa ne faca un copil sa crestem noi poate sal treaca pe sot ca tata in certificat sau alte variante ne dorim foarte mult un copil multumesc astept raspunsurile dumneavoastra