avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 558 soluții astăzi
Forum Activitate Garcia

Activitate Garcia

Răspuns la discuția Am nevoie de avocat
Va multumesc...

Garcia a scris:

Buna seara..unde vine ? Am doar 1 saptamana in germania

Av. Gabriel Klein Kiritescu a scris:

Buna seara
Adresati-va baroului din Germania!



Răspuns la discuția Am nevoie de avocat
Maine sun aici la un consulat romanesc sa vad cu ce ma poate ajuta..si ce am de facut mai departe.

Garcia a scris:

Buna seara..unde vine ? Am doar 1 saptamana in germania

Av. Gabriel Klein Kiritescu a scris:

Buna seara
Adresati-va baroului din Germania!



Răspuns la discuția Am nevoie de avocat
Buna seara..unde vine ? Am doar 1 saptamana in germania

Av. Gabriel Klein Kiritescu a scris:

Buna seara
Adresati-va baroului din Germania!

Răspuns la discuția Am nevoie de avocat
Cand ma oprit era un om imbracat normal..mi a.spus sa il urmez...ok...in fata unui lift imi zice sa intru atunci am realizat k nu am.furat nk si ca vrea sa ma.controleze ca aveam gheozdanu in spate...eu am vrut sa.plec si de aici el mi a bagat mana in gat..eu m am zbatut bn l am indepartat..si a chemat el 2 security prin casca...bun..am alergat eu prin magazin si m am oprit ca nu stiam pe unde sa ies ..bun le am dat lectii la. viteza si plus fac.sport si nu am ripostat cu violenta ca pe unu deja il indepartasem in 2 secunde...dar la gramada sau facut de ras...
In moll in Germany security mau tavalit pe jos mau batut mi au rupt ochelari jacheta cureaua...am.poze cu toate si cu eii..mau tarat prin magazin si in spate mai batut.palme.. la coaste...dak sunt kmera in moll se vede..si nu am furat ...a vnt politia mia dat drumu..ceva nu e bn pt.ei..normal ma amenda dak furam....pot face cva..am fost la politie au spus k ii cheama ..pe.totii cred.. eu.vorbesc.doar engleza..am vreo sansa nu vreau sa i iert k nu au voie sa te atinga..nu am furat nk..la politie am aratat hainele tot sau mirat...va rog astept raspunsuri