avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1748 soluții astăzi
Forum Activitate CARMEN NEAGU

Activitate CARMEN NEAGU

Răspuns la discuția Cimitir construit langa casa
Cum nu cred ca este legal ce au facut cei din cimitir pentru ca in primul rand nu este igienic si imi pune sanatatea in pericol vroiam sa stui care sant institutile la care trebuie sa fac reclamatie. Langa mine mai sant proprietati dar nu au venit cu gardul asa cum au facut pe partea mea. Va multumesc anticipat

Cei din cimitir nu au facut nici un gard,este doar gardul proprietati mele. Cimitirul era doar ca au mutat gardul este un mod de a spune au delimitat cu gardul meu. Eu ce trebuie sa fac la ce instituti trebuie sa fac reclamatie. Va multumesc anticipat
Buna ziua eu am cumparat o casa intr-o zona privata din oras langa cimitir care acesta era la o distanta de 200m fata de casa mea. Itre timp au construit o biserica care nu este terminata ,si au marit si cimitirul care se termina acum in gardul proprietati casei mele,si cu mormintele sant la o distanta de 2-3m de gardul proprietati mele. Eu foloses apa din put propriu si vroiam sa stiu ce trebuie sa fac ca sa iau masuri. Va multumesc anticipat si astept un raspuns.