avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 524 soluții astăzi
Forum Activitate MaiaAdriana04

Activitate MaiaAdriana04

Buna ziua. Va rog din suflet sa.mi dati un raspuns si sa ma ajutati. Sunt impreuna cu iubitul meu de 4ani jumate suntem necasatoriti. Deci doar convietuim impreuna. Avem o fetita de 2ani4luni care e pe numele lui. Conditiile sunt precare, bataile crunte, in vazut fetitei, ma manipuleaza si ma ameninta in ultimu hal. Ce pot face? Nu mai rezist.
Vreau doar sa am liniste si protectie din partea politie pt o perioada pt ca m.a amenintat ca daca plec la mama imi da foc la casa si imi ia fata. Este un om alcoolic,bataus si merge continuu la alte femei am cateva inregistrari, poze ca dovada.
Vreau doar sa merg la mama mea sa am liniste, apoi dupa ce trec de calvarul asta sa duc fetita la cresa si sa lucrez. Ar fii muuulte muuulte de spus, dar m.am limitat. Va roiog din inima sa ma ajutati cu un sfat, ce.i de facut. Daca are sanse sa.mi ia fetita pt ca el nu lucreaza, are 3 masini cu care curseaza ilegal, datorii de 100 si ceva de milioane vechii la anaf si primarie, deci venit neinscris. Fetita il iubeste, dar nu poate sta fara mine, e dependenta de mine. Ce sanse are sa o ia el. Ce se intampla in cazul asta? Am si o adresa de mail turcanuadriana38@gmail.com.
Va multumesc din inima.