avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 502 soluții astăzi
Forum Activitate cosmina_m

Activitate cosmina_m

Răspuns la discuția incredintarea copilului
normal ca stiam de fetita,fetita era cu soacra mea si cu parintii mei,eu trimiteam banii pe fiecare luna,pt, ca fetita are nevoie de tratament intr-o clinica privata,nu mi-am permis sa merg in tara,ultima operatie a fetitei in germania m-a costat f.mult si inca mai platesc imprumutul care l-am facut in banca,ceea ce nu inteleg este cum m-a bagat la parasire de domiciliu,si soacra mea cu care vorbesc de 3-4 ori pe saptamana nu mi-a spus nimic si cum i-a dat fostul meu sot fetita in plasament la soacra mea.Si trebuie tinut cont ca fostul meu sot nu trimite nici un leu din spania,nimic pt.fata,din ceea ce imi spune soacra mea.Multumesc mult ,astept raspuns
sunt disperata.am plecat impreuna cu sotul in urma cu 5 ani in Spania.aici au inceput problemele si ne-am separat.el a plecat in alt oras.relatia a ramas buna.Acum dupa 5 ani aflu ca a bagat divort si m-a bagat la abandon de domiciliu,fetita a ramas cu soacra mea,pentru ca are probleme de sanatate grave,si e data in plasament.Cum s-a putut face acest lucru?si ce am eu de facut in acest sens pentru a recapata fetita?