avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 895 soluții astăzi
Forum Activitate Yurusun

Activitate Yurusun

A trecut mai bine de o oră circa si mi sa luat sânge si urina pentru probele biologice și toxicologice .o data mi sa luat sânge si urina atât . SI am fost obligat să merg la spital cu 0,31 an aparatul etilotest ca m-am clatit cu un pic de spirt pe la 15:30 asta ca ma durea maseau foarte tare si m-am clatit cu spirt probabil am am înghițit putin atâta tot si am fost dus fara a vreau sau sa cer eu personal de a merge la spital a spus dinainte ca daca nu merg ba ami anulează permisul de conducere ba ca mi face dosar penal ba ca pot face puscarie eu cand am auzit am mers la spital deci nu m-am opus . SI ma PUS sa SEMNEZ pe procesul verbal. SI la mențiuni zice ca eu vreau sa merg la spital. Eu sunt concubina lui LOREDANA si am fost chemată de către soț la politie si eu am platit 136 lei pentru analizele facute . După 2 luni tot eu personal pe 30 iulie circa tot eu am platit 252 de lei cică pentru droguri .am platit si dupa 4 zile a venit rezultatul negativ binenteles iar după aia cică a intervenit ceva ulterior !!!!!numai hotii ca primul rezultat a ieșit 0,85 si al doilea 0,75sau 0,70.nici o chitanță data până nu am făcut sesizări am mers cu două doamne avocate la poliție pentru a arăta dosarul si nu a arătat nimeni nimic 2 zile la rand am fost cu avocați si toată lumea ZICEA că nu am nici o calitate an dosare. Am facut mai multe sesizări si mi sa arătat atât si dat 2 copii care am platit .atunci MIA suspendat permisul de conducere pentru 3 luni de zile mi sa dat dovadă de circulație cu drept de conducere 15 zile si amenda 1305 lei care a fost platite de mine Loredana concubina lui. SI suntem an 9 noiembrie si nu vor sami dea permisul domnu Ciobanu si mi a luat doar o data sânge și urina nu de 2 ori !!!!ce este asta ? Va rog frumos sa mi spuneți și mie Domnu Ciobanu va multumesc din suflet Loredana
Răspuns la discuția Permisul de conducere
Va multumesc
Răspuns la discuția Permisul de conducere
Va multumesc mult pentru sfat ca nu stiam domnu Popa Loredana
Răspuns la discuția Permisul de conducere
Eu am scris pe acest forum sunt concubina lui soția lui si sunt martoră la toate nedreptățile acestea si vreau dreptate din luna MAI ziua 10 m-am săturat de hotii si minciuni LOREDANA
Răspuns la discuția Permisul de conducere
Buna seara sunt LOREDANA eu am scris an numele soțului meu pentru că vreau si eu sa aflu ce se antampla este strigător la cer si mai ales eu am fost martoră la toate nedreptățile acestea si hotiile facute si sesizări facute va rog mult sunt disperată si daca sunteti amabili mai datimi niste sfaturi Din luna mai aproape ZI de zi politie si judecatorie până chiar zilele trecute va multumesc LOREDANA
Bună ziua domnilor avocați juriști va rog frumos puteti sa mi explicați si mie ce se anampla aici de ce oameni ăștia ami retine permisul de conducere și zice că nu am nici o calitate !???eu știu că aici sunt multi patati si sunt multe persoane murdarite pe mâini și chiar nu mai suport ce se intampla cu hotiile astea sunt concubina lui din mai am fost numai politie tribunal non stop la spital 2 la fel sunt martoră la toate nedreptățile acestea sesizările făcute de mine la București ,Vaslui,Iași Dga-Dna-Ipj chiar nu se pot deplasa pentru controale mai amănunțite ca sunt disperată.

Răspuns la discuția Permisul de conducere
Si precizez ca an aparatul etilotest a iesit 0, 31 . eu nu trebuia sa merg la spital dar am fost obligat sa facut abuz
Da asa este am fost victima la mai multe abuzuri va rog sa ma credeti ! Domnule avocat iar avocati mei parca dorm mau terminat nu mai am ancredere an ei . va rog frumos sa ma credeti din suflet
Ma poate juta sau sfatui ce sa fac va rog frumos
Normal136 lei au fost platiti si pentru urina si buletin toxicologic si sange pe 24 iunie 2018 . am mai platit vreo 180 lei dupa cateva zile dar nu mi sa dat nici o chitanta . am doar 2 chitante atat date acum circa 1 luna jumate una de 136 de lei si cea de 252 de lei atat an rest nimic