avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 219 soluții astăzi
Forum Activitate nicorec

Activitate nicorec

Răspuns la discuția raportare SUMAL
Buna seara!
Conform hg470/2014, va incadrati ca si comerciant, deci da, sunteti obligat sa sa folositi programul Sumal Agent si Wood Tracking.
Pentru mai multe detalii ma puteti contacta la nr. 0741.111.104.
Cu stima,
ing. Nicorec Dan
Răspuns la discuția Castiguri si promitii
da.imi cer scuze.mam referit la codul juridic.va rog daca puteti sa mi le trimite-ti la adresa:dan.nicorec@yahoo.com.va multumesc
Răspuns la discuția Castiguri si promitii
Da....am mai auzit de asemenea cazuri...multe credite sunt facute dupa aceasta metoda...deci o sa renunt...Va multumesc mult pentru raspunsuri.....inca o intrebare daca se poate:de unde sa fac rost de codul civil si jocul juridic in format electronic?
Răspuns la discuția Castiguri si promitii
vem deosebita placere si onoare de a va anunta ca din luna martie lantul de magazine [ link extern ] .
Eu, Teofil Alina , reprezentanta acestui magazin in Romania, va invit personal sa ne vizitati aceste superb magazin cu produse electronice si electrocasnice, telefoane mobile etc.
Doresc prin acest mail sa va anunt ca pentru inaugurarea noastra ce va avea loc in luna martie si pentru succesul pe piata romaneasca sa ofer premii constand in : 7 Laptopuri ASUS
Vreau sa va anunt ca sunteti FERICITUL CASTIGATOR al unuia dintre aceste superbe laptopuri , fiecare avand o valoare de $ 1,499.99 (dolari).
Adresa dumneavoastra de mail a fost aleasa aleatoriu din baza de date a providerului de internet.
Mai jos va trimit codul de validare pentru premiul castigat de dumnevoastra:

5668-SRR-A7338L-115-FLG-915


(acest cod este unic si corespunde cu premiul castigat de dumneavoastra).
Atentie:
NU INSTRAINATI ACEST COD DE VALIDARE!
In acest moment ca si castigator, aveti de indeplinit doar cateva formalitati pentru a intra in posesia acestuia:
-va rugam sa completati campurile libere de mai jos cu datele dumneavoastra si sa ne trimiteti un nou email pentru a va putea trimite premiul in cel mai scurt timp posibil:

NUME:
PRENUME:

VARSTA:
ADRESA COMPLETA:
TELEFON :

COD UNIC DE VALIDARE:

( (Datele furnizate nu vor fi facute publice si NU vor fi folosite in scopuri publicitare fara acordul dumneavoastra) )


Stafful nostru este alcatut din:
Teofil Alina / Bita B. Cosmin / Teodor S. / Sudeicu L.



Nu uitati sa vizitati situl nostru : [ link extern ] /



uite...asta e mailul care lam primit...atunci nu are rost sa imi mai fac vise la un laptop de 1500 de dolari#-o
Buna.Sunt nou pe forum asa ca va salut pe toti si ma bucur ca sunt asemenea forumuri...am si eu o problema daca ma poate cineva ajuta...am primit acum o saptamana un mail in care scria ca am castigat un laptop in valoare de 1499 $ de la o firma de care nu am auzit in viata mea.Cica am fost ales aleatoriu de catre ei fiind inregistrat pe siteul lor(ceea ce nu este adevarat...neaccesend niciodata siteul lor) si ca sa intru si sa ma loghez...Ce pot face?pot sa ii dau in judecata sa castig acel laptop?Astept raspunsurile dumneavoastra.va multumesc
Răspuns la discuția Ce trebuie sa stie un avocat IT?
Eu chiar as fi interesat de asa ceva....momentan sunt student la Inginerie Calculatoare si as vrea sa fac si dreptul pentru ca ma pasioneaza foarte mult si se pare ca s-ar imbina foarte bine...