avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 836 soluții astăzi
Forum Activitate Stanciuscm

Activitate Stanciuscm

Nu mint intrun sfert de ora cat a durat sa plece masinile parcate in stanga si in dreapta mea aveam timp de trei tigari nu una si masina am scoso pe langa el ca doar nu treceam prin el sa il lovesc plus ca un baiat care lucreaza acolo a incercat sa ma ajute sa ies. Eu decat iam facut poza la cum era parcat
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Nu am zgariat nici o masina eu pur si simplu dadeam inapoi si aveam tigarea in mana cu mana scoasa pe geam
2 din 3 utilizatori consideră
acest răspuns util
@nicunicolae10
Pai nu l-am lovit cu masina a zis ca l-am zgariato cu cheia
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Pai problema este ca nu este angajat fan curier este un client si asta o sa fac o sa inregistrez ce imi spune cand ma mai suna
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Nu stiu ce se vede pe filmare. Si nu stiu cum a obtinut el filmare dar se vede sigur ca mi-ablocat masina intentionat am si poza
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
In plus ca sotia mea este diagnosticata cu astm si avea o criza si trebuia sa ma duc cu ea urgent acasa sa isi ia tratamentul
2 din 3 utilizatori consideră
acest răspuns util
Numarul il are de la fan curier nu stiu cum i la dat fara acordul meu si a apus ca i-am zgariat masina cu cheia ca am scos mana pe geam
Eram in parcare la fan curier el era la fel ca si mine un client. Masina nu iam zgariato eu m-am chinuit sa nu il ating . El parcase lipit de spatele masini mele tinand cont ca in fata nu aveam unde sa ma duc ca erau dale de beton.de zgariat a spus ca am sos mana pè geamul masini si l-am zgariat. Numarul de telefon cat si filmarea care o are pe stick sunt de la fan curier
Buna seara am si eu o intrebare, in aceasta seara am fost pana la fan curier si o persoana m-a blocat intentionat motivand ca asa parchez . Am terminat treaba am vrut sa plec dar nu am avut cum, am intrat in sediul fan curier i-am spus domnului sa mute masina sa pot pleca la care motivand ca nu vrea ca degeaba sun la politie ca este proprietate privata, dupa 10 min s-a eliberat parcarea si am facut multe manevre sa ies din parcare. Dupa ceva timp ma suna domnul sa imi zica ca are filmare cu mine ca i-am zgariat masina ca aveam mana scoasa pe geam tinand cont ca nr de tel si filmarea i le-a dat fan curieru si ca daca nu ii dau 1000 de lei ma duce la politie ca eu nu stiu cine este el. Care ar fii rezolvarea?