avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 822 soluții astăzi
Forum Activitate Zetuzino

Activitate Zetuzino

Cum se poate castiga un proces de divorț în care a rezultat un copil si soția ma înșeală si este gravidă cu alt bărbat pe teritoriul angliei plecând împreună folosinduse de mine doar să poată scoate copilul din țară având planuit de ea și mătușa acesteia fiind dat afară cu forța din locuinta acesteia.de 9 luni nu mă lasă să văd copilu și nici legătura telefonică find blocat de ea si pe saituri de socializare având un proces de divorț pentru acest motiv deschis de mine in romania nefiind finalizat de către instanța, ținând cont că dețin dovezi de neglijență asupra copilului din spusele altor bărbați ce se află în anglia prin intermediu specializări Facebook in care mi-au comunicat ca pana sa fie însărcinată aceasta întreținea relații intime cu ei încă din luna aprilie deplasâduse singură la diferite hoteluri cerândule acestora locația si lăsând copilul in grija matușei ei fără ai pasa de el si de suferinta acestuia .Țin să precizez că înscrierea copilului la medicul de familie cât și la școală a fost făcută fără acordul meu si fără înștiințarea mea declarând fals pe teritoriul angliei ca copilu a întrerupt activitatea scolară pentru a putea înscrie cat și declaratia ei în instanță din românia faptul că eu am fost de acord si înștiințat ducând în eroare procesul divorțului cat si declaratia ca nu a locuit cu mine la adresa mea.Am urmat procedura dovezilor clare de aducerea documentelor asociației de locatari din care rezulta dovada clară si am deschis un proces în anglia pe acest motiv la drepturile familiei .în prima audiere al procesului din anglia sotia schimba declaratia fața de românia ducând în eroare procesul spunând că de fapt a locuit la adresa mea dar nu a avut spațiu suficient al unui apartament cu patru camere ea stând în anglia la o casa ce are trei camere si locuiesc 5 persoane copilul neavând camera lui conform regulamentului englez precizând tot felul de minciuni in instanta din anglia ca eu vreau sai răpesc copilu și ca este frică de mine etc.profitând de legea de acolo care sunt de partea ei fiind femei are drepturi depline .Ce sfat sau cum mă puteti ajuta să obțin dreptul custodie copilului și dacă detin toate dovezile necesare de neglijență asupra ei pot câștiga acest proces ce va avea loc în luna decembrie al acestui an ?