avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 946 soluții astăzi
Forum Activitate Labuta17

Activitate Labuta17

Răspuns la discuția reclamatie mincinoasa!
multumesc pentru raspuns!
dar eu ce pot face ca sa nu mai vina intr-una politiile pe la mine acasa?? in civil pe prejudiciu moral????nu am numele persoanei.eu am banuiala...ca asta face dumneai de cand a venit in zona!eu acasa am 2 parinti batrani de peste 80 de ani si bolnavi! am scris doar politiiei locale.
chiar cred ca asa au facut instituttiile respective...de aia incepe din nou cu reclamatiile..tot spera! e mai mult o sicana. dna e avocat pe polite RCA si cred ca are un alt fel de interes...pe vecina ei din stanga atat a sacait-o pana cand femeia care avea vreo 6 pisic, avand si probleme in familie a preferat sa vanda si sa plece. si i-a vandut ei!!
e groaznic!
am o intrebare la dvs. comunitatea!
ce s afac cand vecinul de la 3 case distante reclama intr-una ca eu am un catel ce latra de la 22 la 4 dimineata! si spune ca de aia latra ca nu e ingrijit!
cum e posibil ca toate politiile posibile de circa, locala, protectia animalelor sa vina sa constate ca e nimic de genul asta, sa ia declaratii de la vecinii mei si sa astepte cateva luni si apoi sa o ia de la capat!si din nou sa vinaaceleasi institutii!!
Catelul meu nu latra excesiv, stam la casa, daca ar ltra asa de mult fiti convinsi ca si noi ne am sesiza ca e cineva in curte!!e un caine mare de rasa comuna si e f echilibrat! si are carnet de sanatate!!
multumesc