avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1040 soluții astăzi
Forum Activitate jenei

Activitate jenei

sanatate,, va multumesc frumos
va multumesc frumos
Buna, iarasi revin cu o intrebare la dumneavoastra, in data de 6 aprilie am fost depistat cu o alcoolemia de 2.15 in sange, procurorul mi a respins cererea de recunoastere a vinovatiei, ce se poate intampla, ce am de facut, tin sa mentionez ca nu am avut probleme cu legea pana acum, va multumesc
Sanatate, am fost depistat cu alcoolemie de 2.15 in sange, am mers pe recunoastere si cica tre sa trimit un mail procurorului, cu o astfel de cerere, asa mia spus nenea de la politie
buna seara, ajutati ma va rog cu un model de Cerere de iniţiere a încheierii unui acord de recunoaştere, si cu o adresa de email pe care trebuie trimisa, multumesc anticipat
Sanatate, va multumesc frumos, pt raspuns si timpul acordat, numai bine
Buna, am lucrat in spania, ca si om de ordine, am luat 1 an cu executare, ce se poate intampla, mai am si alte dosare pe rol, tot acolo, eu mutandu ma acasa cu familia, nu am fost anuntat, acuma m am trezit cu problemele acestea, ce se poate intampla, voi putea fi retinut oriunde in Ue sau doar pe teritoriul Spaniei, va multumesc anticipat
Răspuns la discuția substante psihoactive
Multumesc frumos
Buna,
-in urma cu o saptamana am fost depistat la volan sub influenta substantelor psihoactive, cu altecuvinte mi au gasit metamfetamina, proba de urina si sange mai mult ca sigur o sa sublinieze aceasta fapta,
-am 40 de ani, necasatorit, fara datorii fata de stat, studii superioare, pana acum 3 ani am fost managerul unei firme de publicitate timp de 11 ani, cazier nu am aviut niciodata, nu m am impotrivit cu absolut nimic organelor abilitate...in afara de metamfetamina e putin probabil sa iasa si altceva, la momentul actual veniturile care imi sunt inregistrate la fisc sunt din chirii
-indrumati ma va rog, ce pasi ar trebui sa urmez, ca sa scap cat mai frumos din aceasta incurcatura, care eu mi am facut o
va multumesc frumos,
J