avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1287 soluții astăzi
Forum Activitate geanina n

Activitate geanina n

Răspuns la discuția Admitere SNG 2014
si eu, am scapat
Răspuns la discuția Admitere SNG 2014
chloe a scris:

geanina n a scris:

Mai este cineva care asteapta ziua de 28 mai?


Nu pe 29 se afiseaza rezultatele finale?



ai dreptate, 29, nu stiu de ce am retinut 28:">
Răspuns la discuția Admitere SNG 2014
Mai este cineva care asteapta ziua de 28 mai?
Răspuns la discuția Admitere SNG 2014
gata contestatiile?:)
Răspuns la discuția Admitere SNG 2014
Nu e importanta media, daca nu vrei sa spui, ma interesa doar daca ai fost nemultumita de media initiala.
Răspuns la discuția Admitere SNG 2014
ramonastreanga a scris:

eu am facut anul trecut la toate cele trei materii si nici nu mi-au dat nici nu mi-au luat nimic


Si iti calculasei o nota mai mare?
Răspuns la discuția Admitere SNG 2014
Acelasi raspuns vag l-am primit si eu anul trecut, deci nu stiu ce sa-ti spun.
Eu fac contestaie doar la cele doua materii, tu faci cum crezi
Răspuns la discuția Admitere SNG 2014
aliasniko a scris:

eu nu sunt lamurita daca nota poate fi mai mica in urma contestatiei,tu ce stii?au fost situatii de genul asta anul trecut?


Anul trecut mi s-a spus ca nu se scad notele, daca sunt facute cu bun simt contestatiile. Drept ptr care eu am facut contestatie doar la materia unde imi calculasem ceva mai mult. Si mi s-a acordat ceva mai mult, putin mai mult, adevarat, fata de altii care pp au facut la toate materiile. Dar nu stiu nimik oficial si nu vreau sa-ti spun o prostie, daca altcineva stie mai bine sunt si eu curioasa.
Răspuns la discuția Admitere SNG 2014
aliasniko a scris:

ce trist,lasa k o sa fie bine anul asta


ei, asta-i viata,
sper sa fim colege:)
Răspuns la discuția Admitere SNG 2014
aliasniko a scris:

geanina pe ce loc ai fost anul trecut inainte si dupa contestatie?ti-au scazut vreo nota dupa contestatie?multumesc anticipat pt raspuns,eu sunt pe 128


anul trecut am fost 121 in tabel, dar ptr ca toti trei de pe ultimul loc am fost cu aceasi medie s-a departajat in fct de pp, unde am avut nota cea mai mare, 9.40. Asa ca eram nr. 119, deci penultima.. Am avut initial 8.69, in urma contestatiilor am urcat la 8.73 parca, dar s-a intrat cu 8.77, deci au intrat mult mai multi in urma mea