avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1029 soluții astăzi
Forum Activitate vaneman92

Activitate vaneman92

Sotia m-a inselat cu cumnatul, asa informatie detine sora mea. Adica cu barbatul surorii mele, ea are probe. Eu muncesc peste hotare, avem 2 copii minori fata 5 anisori si baiatul 2 anisori . Eu la moment nu stiu ce sa fac, ma aflu de un an si 9 luni, am fost de 2 ori acasa prima data am fost pe 39 de zile, de data asta am fost in luna august pe 31 de zile, parea totul bine. Dar cu timpul observam comunicarea sotiei cu cumnatul destul de calda. adica ea mie imi povestea de el ca este un magar, dar la momentul dat observam altceva . la sora mea este probe expertiza de la prezervativ pe care l-a gasit in casa intr-un servetel pus in punga cu jucarii a copiilor.
Și ea mai are probe audio unde rau, dar se aude vorba sotiei mele cu cumnatul. Eu nu credeam dar iaca am auzit audioul. Din prima data nu prea am inteles, am mai ascultat si am analizat ca nu stiu ce sa fac, sa vin acasa ori nu .

Scuzati de emotii vreau un pic sa ma corectez prezervativul este dat la expertiza, in audio se aude vorba dar este si multa alta galagie . Eu am discutat cu sotia, ea vb calm a luat copiii si a plecat la mama ei.

Eu m-am gindit ca as vrea sa pastrez familia si am venit cu o solutie: sa plecam ambii peste hotare. copiii sa îi lasam pe un scurt timp la bunica, sa muncim impreuna, sa ne aparam interesele noastre familiale impreuna, la care ea mi-a raspuns peste 2 zile da si vom incerca.
Mie imi pare ca fac o greseala.