avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 834 soluții astăzi
Forum Activitate MIRELA P.

Activitate MIRELA P.

Scuze ptr.scrisul cu litere mari.Fratele meu m-ia interzis sa mai intru in curte cat timp este el in casa.Eu avand un program de la 9 la7seara nu pot sa ajung pe la tata cand nu este el acasa.Acum mie trebuie sa-mi fie frica sa ma mai duc pe acolo.Aseara,cand s-a intamplat toata cearta,a sarit sa ma bata dar nu apucat ptr.ca s-a bagat prietenul meu intre noi dar sora mea m-a palmuit deci urme nu am ,nu pot decat sa ma duc la un psiholg si un cardiolog ca sa-mi dea ceva la mana ca nu am voie sa ma enervez.Cu acest certificat pot sa le cer daune morale pentru calomnie si injurii?Mi-e frica sa mai merg si pe strada ca poate ma urmareste sa dea cu masina peste mine.
FRATII MEI M-AU DAT AFARA DIN CASA TATALUI MEU M-AU AMENINTAT CU MOARTEA SI M-AU INJURAT CA LA USA CORTULUI PENTRU SIMPLUL FAPT CA LE-AM ZIS SA NU MAI TIPE LA TATA DE FATA CU MINE.EI SE CRED PROPRIETARI PENTRU CA AU CONSTRUIT OCAMERA IN CURTEA TATALUI MEU EU NE MAI STAND ACOLO EI ISI INCHIPUIE CA SUNT PROPRIETARI SI M-AU DAT AFARA AU SARIT SA MA BATA SI M-AU AMENINTAT CA UNDE MA PRINDE MA NENOROCESC PE VIATA POVESTEA ESTE MULT MAI LUNGA DAR FIINDU-MI FOARTE RAU NU MAI POT SA VA MAI POVESTESC.SFATUII-MA CE SA FAC PT.SIMT CA INEBUNESC#-o
VA MULTUMESC
DUPA CE FAC PLANGERE LA POLITIE CE SE INTAMPLA?:D