avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 923 soluții astăzi
Forum Activitate 3ras3r

Activitate 3ras3r

Răspuns la discuția Admitere Barou 2008
@dana2space Sarut manutza: latcanc@yahoo.com. Multumesc frumos :luck:
Răspuns la discuția Admitere Barou 2008
@People! :help: Vreau si eu va rog un link ceva... ca ma tot uit pe site ul ala si nu gasesc nimic... Heeeelp. Multumesc
Răspuns la discuția Admitere Barou 2008
danapopa88 a scris:

S-au afisat listele, pe noutati!!!!!
Sper sa fie o veste buna, sa ne mai relaxam un pic:)



Am intrat si eu sa ma uit dar nu am vazut nicaieri, te referi la Baroul Bucuresti? Spune-mi si mie sau noua unde ai vazut tu lista. Multumesc
Răspuns la discuția Admitere Barou 2008
Belea...asta imi lipsea acum...Mersi oricum. Chiar ma uitam de ceva timp azi peste toate subiectele, crezand ca mi s-a parut mie ca nu gasesc nimic de raportul juridic civil...:hm:
Răspuns la discuția Admitere Barou 2008
:O What?...neuronul meu este in chinuri...
Răspuns la discuția Admitere Barou 2008
Sa vezi ce dau eu din noaptea asta refresh la site ul ala...o sa ma doara degetul...ca sigur nu o sa mai dorm...dammit #-o. Oricum bine ca ai sunat tu, ca eu de fel am prostul obicei de a pune o groaza de intrebari. Eu mi-am lasat nr de mobile si cred si e-mail, tel fix si fax, toate merg si toate sunt deschis. Dar nu ma gadesc ca mi-a fost respins dosarul...doar vreau cate mai multe detalii legate de examene... :foottap:
Răspuns la discuția Admitere Barou 2008
Daca-mi crapa mai incolo capul de nervi de la subiectele astea X-(, ii sun si va anunt, chiar daca ma intreaba de ce intreb chestia asta, pentru ca este in primul rand obligatia lor sa ne zica cand si unde dam prima proba... S-a precizat ca o sa fie in timp util...adica pe 2 dec la 7 dimineata? Ma rog. Sa ne vedem cu totii pictati in Tabloul Avocatilor! Asta este cel mai important... :thumbup:
Răspuns la discuția Admitere Barou 2008
Nu stiu exact, dar am auzit ca suntem peste 1000... o sa aflam in decembrie... Da-ti seama ca cei de la Barou nici acum nu au reusit sa ne numere pe toti si poate nici sa treaca peste toate dosarele depuse pentru admitere, lista trebuia afisata acum 2 saptamani... :rtfm:
Răspuns la discuția Admitere Barou 2008
Eu incerc sa nu ma gandesc cat de greu sau usor o sa fie examenul, daca as face asta mi-as face un mare rau. Eu invat cat pot, ma relaxez cat pot de mult si de des. Moralul este tot, daca te pierzi nu mai conteaza cat ai invatat sau cate stii, te pierzi de tot. Capu' sus colegi! :console:
Răspuns la discuția Admitere Barou 2008
Raluca merita o statuie! Sarut manutza! :worthy: :worthy: :love2: