avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 841 soluții astăzi
Forum Activitate ContSters72818

Activitate ContSters72818

Răspuns la discuția corupere de minori
din cate am auzit nu ma pot inscrie decat daca am implinit 18 ani....eu peste o luna inplinesc 17 ani,si mi s-a zis ca ma pot inscrie din 2010,dupa ce implinesc 18...dar ma voi inscrie si imi voi termina cursurile....nu vreau sa raman fara scoala si nici prietenul meu....el a incercat sa ma convinga de nenumarate ori sa ma duc la scoala....a fost vina mea ca nu m-am dus...si imi pare rau pt faptul ca invat foarte repede si usor....am terminat gimnaziul cu 9,43 media generala....si stiu ca pot...asa ca ma voi inscrie cat mai repede posibil...daca se poate chiar si anul acesta in septembrie....o sa ma mai interesez....si daca se poate e bine....daca nu,de la anul...
Răspuns la discuția corupere de minori
parintii mei nu sunt in orasul in care eu fac scoala....iar directorul liceului nu m-a ascultat niciodata in legatura cu problemele legate de scoala cu atat mai putin de cele legate de mine...a auzit cate ceva de la anumite persoane dar niciodata nu a vrut sa ma lase sa ii explic anumite lucruri.....nu ma pot adapta....nu m-am putut adapta in acel liceu timp de doi ani iar directorul nu vrea sa imi accepte transferul din scoala...ma voi inscrie la un seral din septembrie 2010....nu voi ramane fara scoala....prietenul meu imi va plati scoala....va multumesc pentru sfaturi...