avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 625 soluții astăzi
Forum Activitate Romanov

Activitate Romanov

am o mare rugamite la cei care au dat examenul de admitere in magistratura sau la cei ce se pregatesc pentru acesta.
sunt foarte multe lucruri pe care as vrea sa le aflu, foarte multe intrebari..si am foarte putine surse de informare, si ma refer la surse credibile.
ce am gasit pe internet privitor la tematica se refera exclusiv la dr civ, dr pen, dr pr civ si dr pr pen, as vrea sa stiu mai multe despre elementele de dr comparat si jurisprudenta CEDO, cate probe de examen sunt pana la urma, excluzand proba grila, ce este cu acest examen de pe 19 martie 2005, apoi, daca exista persoane care au sustinut acest examen indiferent daca au fost admisi sau nu, as vrea sa stiu care sunt cerintele si la ce nivel, daca exista acelasi "subiectivism" ca in avocatura de exemplu, sau lucrurile sunt mai riguroase si mai serioase tot o data.
adresa mea de mail este romanov_ioana@yahoo.com (id messenger:romanov_ioana) as vrea sa iau legatura cu cineva ce are aceasta experienta sau mai multe informatii, va multumesc!