Forum Suport Tehnic Modificări în avocatnet.ro Modificari 8 iunie 2010
Discuție deschisă în Modificări în avocatnet.ro

Modificari 8 iunie 2010

Incepand din aceasta seara, profilul de utilizator Avocatnet.ro a suferit niste mici modificari. Astfel, in locul listingului de mesaje scrise in forum pe care il continea pana acum, in profilul fiecarui utilizator se regasesc:
- statusurile utilizatorului in cauza si ale prietenilor sai
- articolele recomandate / articolele comentate de utilizatorul in cauza si prietenii sai
- discutiile deschise de utilizatorul in cauza si de prietenii sai
- aplauzele primite de utilizatorul in cauza.

Prin aceasta modificare, incercam sa oferim grupurilor de prieteni Avocatnet.ro legaturi si mai stranse.

Listingul mesajelor scrise de cineva in forum se poate regasi ca si pana acum in pagina dedicata de "Alte mesaje scrise in forum".
Observasem si eram chiar surprinsa.....:O dar acum m-am edificat. multumim pentru precizari si modificari.
o seara buna!=D>
Interesante modificari! Odata cu acestea, s-a mai "reimprospatat" infatisarea site-ului.:)
Multumiri si felicitari intregii echipe!=D>=D>=D>

O seara placuta! :luck:
E-n regula !:coffee:
Intr-adevar, parca suntem mai apropiati unii de altii...B-)
alfa, beta, omega sau ce-o fi, dar e o versiune superioara anterioarei. Keep up the good work! OOps.:"> Adica, tzinetzi-o tot asa :)