avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1035 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... vacanta... noastra
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

vacanta... noastra

:thumbup:
de azi si paaaaa.n' la toamna sunt in vacantaB-)
Ultima modificare: Marți, 29 Iunie 2010
ContSters152027, utilizator
Cel mai recent răspuns: ContSters122901 , utilizator 22:36, 10 August 2010
felicitari si sa te bucuri de ea
voi?!?!!
eu plec vineri la rm. valcea.....10 zile, in prima etapa
am cazarea asigurata si sper sa ajung..la olanesti, govora, calimanesti (cozia)si caciulata, horezu ca sa-mi cumpar o cratita de lut pt friptura, voineasa -vidra , ocne...mai vad..apoi...si sper sa vad o fosta prietena de pe forum:)


plec eu si fiica mea de aproape sapte ani..ceea ce inseamna ca fac fff putine sau deloc...pozne:D

vad ca nu mai povesteste nimeni...insa nu's pretentios si nici plin de bani..
masina mea, pe motorina, consuma 5%..ceea ce inseamna ca pot sa parcurg mai mult decat am aratat...cu un plin merg cel putin 1000 km
iar de vacanta, e de la ceseme...pt ai lor ...alti cu forta
poate revad ..sibiul...
stie cineva ceva de "pestera muierii"
Ultima modificare: Marți, 29 Iunie 2010
ContSters152027, utilizator
va vad inghetati:D
[ link extern ]
Nu suntem inghetati...! Poate doar... ahtiati dupa vacanta!
Personal, vreau sa ma ascund in munti! Sa nu mai aud sunetul telefonului, al soneriei... Sa nu mai stiu ce modificari legislative mai inventeaza ametitii din guvern!
Vreau sa ascult linistea!!!! :D
gata...plec in urmatoarea etapa..mai grea..
plec in Moldova, la mama, dar si cu oarece treburi..
plec sambata..la falciu-vs..apoi luni ma duc la o mosie de cativa metri intravilan din cotu-vames ( langa Roman) sa fugaresc gainile celor ce folosesc terenul, sa daram un gard si sa ma cert cu vecinii ce folosesc terenul nostru gratis..:D
pe la 12 plec acasa B-), evident, dupa ce latesc impozitu'B-)
ma duc la mine la garla...nu garla aia vheche plina de stuf in care am facut eu baie...aia nu mai e....
acum sunt doar niste lipitori si serpi..fara stufaris, stufaris care prindea bine la adolescenta:)
porcii sunt departe, in alta garla mai mica...
dar nu-mi fac griji pt mine, pt asta mica a mea....nu e invatata cu porcii..iar cu lipitoriele si serpii de apa cred c-o invat

am imprumutat un 4ori 4 sa fiu sigur ca ajung inapoi


voi nu povestiti..doar lipsiti..:O

unde am fost pe valea oltului e superb...peisajul...
statiunile sunt la pamant..
mi-am luat ctratita de lut de friptura/sarmale pt cuptor...si e ca cele de la bran..
nu am intrebat despre cultura ...traditionala/istorica..a lutului


p.s. sau voi mergeti in ibitza ...:O
Ultima modificare: Joi, 15 Iulie 2010
ContSters152027, utilizator

Alte discuții în legătură

Conflict in discoteca, vatamare corporala ... grava ? unbaiat unbaiat Buna seara, am decis sa apelez la ajutorul dumneavoastra deoarece ma aflu intr-o situatie foarte urata fara a avea nici o vina. Deci am sa va povestesc tot ... (vezi toată discuția)
Urmărire/hărțuire Jeff Jeff Salutari tuturor! In urma unei \"probleme\" mai vechi (in care a fost vorba doar de simpla prezenta la locul respectiv), după 5 ani, ma trezesc amenințat de ... (vezi toată discuția)
...de toamna ContSters167247 ContSters167247 Nu am nimic pregatit. In plus trebuie sa plec.Propun topic cu o tema generoasa : \"toamna\". Cuvinte (si derivate ale acestora ) propuse in context: ruginie, ... (vezi toată discuția)