Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... vacanta... noastra
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

vacanta... noastra

:thumbup:
de azi si paaaaa.n' la toamna sunt in vacantaB-)
ContSters152027, utilizator
felicitari si sa te bucuri de ea
voi?!?!!
eu plec vineri la rm. valcea.....10 zile, in prima etapa
am cazarea asigurata si sper sa ajung..la olanesti, govora, calimanesti (cozia)si caciulata, horezu ca sa-mi cumpar o cratita de lut pt friptura, voineasa -vidra , ocne...mai vad..apoi...si sper sa vad o fosta prietena de pe forum:)

plec eu si fiica mea de aproape sapte ani..ceea ce inseamna ca fac fff putine sau deloc...pozne:D

vad ca nu mai povesteste nimeni...insa nu's pretentios si nici plin de bani..
masina mea, pe motorina, consuma 5%..ceea ce inseamna ca pot sa parcurg mai mult decat am aratat...cu un plin merg cel putin 1000 km
iar de vacanta, e de la ceseme...pt ai lor ...alti cu forta
poate revad ..sibiul...
stie cineva ceva de "pestera muierii"
ContSters152027, utilizator
va vad inghetati:D
[ link extern ]
Nu suntem inghetati...! Poate doar... ahtiati dupa vacanta!
Personal, vreau sa ma ascund in munti! Sa nu mai aud sunetul telefonului, al soneriei... Sa nu mai stiu ce modificari legislative mai inventeaza ametitii din guvern!
Vreau sa ascult linistea!!!! :D
gata...plec in urmatoarea etapa..mai grea..
plec in Moldova, la mama, dar si cu oarece treburi..
plec sambata..la falciu-vs..apoi luni ma duc la o mosie de cativa metri intravilan din cotu-vames ( langa Roman) sa fugaresc gainile celor ce folosesc terenul, sa daram un gard si sa ma cert cu vecinii ce folosesc terenul nostru gratis..:D
pe la 12 plec acasa B-), evident, dupa ce latesc impozitu'B-)
ma duc la mine la garla...nu garla aia vheche plina de stuf in care am facut eu baie...aia nu mai e....
acum sunt doar niste lipitori si serpi..fara stufaris, stufaris care prindea bine la adolescenta:)
porcii sunt departe, in alta garla mai mica...
dar nu-mi fac griji pt mine, pt asta mica a mea....nu e invatata cu porcii..iar cu lipitoriele si serpii de apa cred c-o invat

am imprumutat un 4ori 4 sa fiu sigur ca ajung inapoi

voi nu povestiti..doar lipsiti..:O

unde am fost pe valea oltului e superb...peisajul...
statiunile sunt la pamant..
mi-am luat ctratita de lut de friptura/sarmale pt cuptor...si e ca cele de la bran..
nu am intrebat despre cultura ...traditionala/istorica..a lutului

p.s. sau voi mergeti in ibitza ...:O
ContSters152027, utilizator