Forum Discuţii juridice Problemele profesionale ale ... meseria de consilier juridic= meserie discriminata?
Discuție deschisă în Problemele profesionale ale consilierilor juridici

meseria de consilier juridic= meserie discriminata?

este adevarat ca s-a obtinut de la oficiul discriminarii o decizie prin care profrsia de consilier juridic este declarata profesie discriminata?:((
Romică Stoica, Consilier juridic
nu ma speria, nu am auzit asa ceva :">
Discriminanta in ce fel ?
Pentru aceleasi studii si aceeasi pregatire sunt limitati in exercitarea profesiei:((
nu cred ca este discriminata este doar marginalizata :(( si btw daca imi permiteti am o intrebare, unde a disparut UCCJ - prezenta de pe net este in declin total, dupa ce forumul a fost desfiintat acum si situl pare a fi pe moarte....sa urmeze ICCJul?

Intr-adevar, forum-ul de pe site nu mai functioneaza de ceva vreme.
In aceste conditii si in lipsa oricarui sprijin din partea Uniunii ,nu ne ramane decat sa sa emigram cu totii spre avocatura....:D