Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Admitere inm ianuarie 2011, -cei care dam in ...
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Admitere inm ianuarie 2011, -cei care dam in ianuarie.Si cei din august,fireste

Sa demaram invatatul puternic.X-(
Eu nu mai dau la sng pana cand se hotaraste, ca nu am nimic cert, ca si ceilalti colegi ai mei de pe forumul sng.X-(
Ramane inm ianuarie.
Deschid lupta pt invatat, repetat si hai sa intram odata, , poate acum reusim.!
=D>=D>

Cei care dau in august, cu drag ii asteptam sa participe la discutii.
Eu particip. Cine mai daruieste masa in ianuarie 2011? Hai ca m-am enervat, da rau de totX-(
ContSters89182, utilizator
examenul la sng de anul asta s-a amanat pt la anul pe motiv ca nu prea sunt locuri disponibile, deci ramane inm-ul
si eu m-am enervat rau de tot de data asta, mai ales ca inca nu m-am putut deconecta deloc intrucat am facut 65 la grila si inca speram intr-o minune!...asa ca daca ai deschis lupta la invatat , pun si eu umarul si sa-i dam mai departe! mult spor si calm tuturor infrantilor. o batalie s-a dus , dar razboiul inca nu l-a castigat nimeni (exceptie cei 72, pe care-i felicit! )
Cu drag, bine ai venit.:)
Eu zic ca se va da tot grile, dar vor fi mai accesibile.
Cu ce sa incepem ?
Cu civilul?:(
Cu penalul?:(
Cu fixarea problemelor neclare?
Cum impartim timpul de 3 luni, sa fie taman bine?
Hai, dragilor, idei...hai sa facem planul de bataie.;)

Si mai ales, ce facem cu procedura penala? Lasam pe Neagu, luam pe altcineva la puricat?
Coduri bune adnotate?
Hai, copii- sper ca sunt i-uri destule, sunt aiurita de tot la ora asta- Help!
help vreau si euuuu! exact asta ma framanta, raman pe Neagu sau..??? tocmai pe procedura penala pe care am invatat mai mult, acolo am dat-o-n bara! as vrea sa ma apuc din seara asta de invatat, dar sunt mult prea bulversata! eu cred ca incep cu civilul, apoi proc.civ, penal si la final, proc. penala! sper sa se imblanzeasca si ei putin, si sa se simta bine de sarbatori si revelion, poate-i prindem intr-o dispozitie mai buna! si sper sa nu ne faca vreo surpriza si sa elimine grilele!
Maye ce punctaj ai facut la INM?
Si eu vroiam sa dau la SNG dar observ ca nu se mai organizeaza ex. anul acesta.
Sunt foarte dezamagita.
M-as gandi sa incerc si la INM, nu am mai dat niciodata pana acum.