Forum Discuţii juridice Achiziţii publice interval plata bugetara
Discuție deschisă în Achiziţii publice

interval plata bugetara

Buna ziua,

s-a schimbat perioada in care se fac platile bugetare?
a fost modificat art. 36. alin. (1) din OUG 34 din 11/04/2009 cu privire la rectificarea bugetară pe anul 2009 şi reglementarea unor măsuri financiar-fiscale ??

multumesc

intre timp am gasit...este vorba de OMFP 2191 / 2010
intervalul pentru achitarea facturilor aferente contractelor de achizitie este 1-5 ale lunii, valabil numai pentru septembrie si octombrie 2010

ADRIANA PRICOPE, Avocat