avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 528 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Dreapturi de autor pentru un logo
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Dreapturi de autor pentru un logo

Buna seara ,sunt un web designer, am participat la un concurs online pentru un logo.
Organizatorul mia ales sigla mea ca find castigatoare acum se afla pe site-ul lui.Ar fi trebuit sa plateasca 40$ pentru sigla.Daca nu imi va da acesti bani in timp de o saptamana ce masuri se pot lua impotriva lui.

Detinatorul site-ului este din UK ,eu Romania:)

?

Alte discuții în legătură

Drepturi de autor logo spy100 spy100 Buna seara ,sunt un web designer, am participat la un concurs online pentru un logo. Organizatorul mia ales sigla mea ca find castigatoare acum se afla pe ... (vezi toată discuția)
Drepturi de autor asupra unui website ankiutel ankiutel Dezvolt un site web unde imi voi afisa serviciile de web design si grafic design pe care le prestez in calitate de persoana juridica. Din cunostintele mele, ... (vezi toată discuția)
Produse personalizate cu elemente de identitate protejate de drepturi de autor dmihaic dmihaic Buna ziua si Hristos a Inviat, In primul rand as vrea sa va urez un Paste fericit si sper ca am ales forumul corect avand in vedere ca sunt nou. Vin la ... (vezi toată discuția)