avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 962 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... contract de vanzare-cumparare
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

contract de vanzare-cumparare

Va rog mult sa ma sfatuiti intr-o problema:-acum doi ani am cumparat un teren de la un vecin. Din greseala ambelor parti dar si a notarului, doua parcele trecute pe contractul meu reprezinta chiar terenul de sub casa vecinului(s-au inversat doua parcele in acte). Care este modalitatea cea mai simpla si mai putin costisitoare de a intra in legalitate ? Multumesc mult de tot !

Alte discuții în legătură

Contract de vanzare-cumparare anonim anonim Va rog mult sa ma sfatuiti intr-o problema:-acum doi ani am cumparat un teren de la un vecin. Din greseala ambelor parti dar si a notarului, doua parcele ... (vezi toată discuția)
Contract de vanzare-cumparare anonim anonim Va rog mult sa ma sfatuiti intr-o problema:-acum doi ani am cumparat un teren de la un vecin. Din greseala ambelor parti dar si a notarului, doua parcele ... (vezi toată discuția)
Contract de vanzare-cumparare anonim anonim Va rog mult sa ma sfatuiti intr-o problema:-acum doi ani am cumparat un teren de la un vecin. Din greseala ambelor parti dar si a notarului, doua parcele ... (vezi toată discuția)