Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 Cod Caen pentru firma de resurse umane
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

Cod Caen pentru firma de resurse umane

Ce cod caen imi trebuie pt o firma de resurse umane? Trebuie sa indeplinesc vreo conditie speciala?
Multumesc
7810 - Activitati ale agentiilor de plasare a fortei de munca
7830 - Servicii de furnizare si management a fortei de munca

7830 Servicii de furnizare si management a fortei de munca
Trebuie sa aveti si un atestat (diploma) de inspector resurse umane
Adriana *, Consultant resurse umane
Persoana care infiinteaza firma trebuie sa aiba acest atestat?
Cum se poate obtine?
Multumesc
Nu trebuie sa aveti niciun atestat de IRU pentru a infinta o astfel de societate comerciala ...