Forum Avertizări, Banări Avertismente Avertisment @OlteanuAdrian
Discuție deschisă în Avertismente

Avertisment @OlteanuAdrian

Userul @OlteanuAdrian primeste avertisment pentru incalcarea repetata a pct. 3.3. din Regulamentul de postare al mesajelor in forum.
Nu adresa aceeasi întrebare pe mai multe sectiuni ale forumului si nu deschide acelasi topic de mai multe ori. In acest caz topic-urile si/sau raspunsurile in plus vor fi sterse de administratori sau moderatori, utilizatorul urmand a fi avertizat, iar ulterior, in caz de nerespectare a avertismentului, va fi banat temporar sau defintiv.

Deoarece i s-a atras atentia intr-unul din topicele deschise sa nu mai deschida un nou topic cu acelasi subiect, userul a continuat postarea fara sa tina cont de rugamintea care i-a fost adresata.

Cornel Vasile, Consilier juridic