Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Calcul concediu medical daca am lucrat la 2 ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Calcul concediu medical daca am lucrat la 2 angajatori ,iar la unul dintrei ei au incetat raporturile de munca

as vrea sa stiu cum se procedeaza in cazul in care am lucrat la 2 angajatori ,,iar unul din contracte sa incheiat in noiembrie 2011,,iar in prezent ianuarie 2012 sunt in concediu medical iar actualul angajator nu imi ia in considerare adeverinta de venit si de la celalat angajator.va rog un raspuns.multumesc
angelax, utilizator