avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1415 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... persoana responsabila in domeniul parteneriatului ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

persoana responsabila in domeniul parteneriatului public privat

Este necesara desemnarea unei persoane responsabile in domeniul parteneriatului public privat din cadrul unei institutii publice pentru ducerea la indeplinire a atributiilor de coordonare si monitorizare a derularii proiectelor de parteneriat public-privat de catre UCCPPP,din cadrul Secretariatului general al Guvernului???
Nu am gasit prevederi obligatorii in dispozitiile Legii nr.178/2010 si nici in norme.

Alte discuții în legătură

Semnatura fisa de post adrianna100 adrianna100 Pentru a se taia un spor, se scoate atributia din fisa de post, dar atributia ramane valabila si obligatorie! Sa semnez fisa de post? (vezi toată discuția)
Lucrator desemnat si responsabil ssm adrian65 adrian65 Reformulez o intrebare postata ieri, 09.04. In prezent sunt angajat cu CIM norma intreaga in cadrul SIPP si am decizie de Lucrator desemnat SSM - firma de ... (vezi toată discuția)
Parteneriat public privat mariusdan12 mariusdan12 Buna ziua, Am o mare rugaminte... daca ma poate invata cineva sau ajuta cu niste sfaturi. Doresc sa inchei un parteneriat public privat cu consiliul local al ... (vezi toată discuția)