Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... LA MULTI ANI, Ares_3!
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

LA MULTI ANI, Ares_3!

Un zambet sa-ti cada pe pleoape, iubirea, fericirea sa-ti fie aproape...un vis frumos ca al unei povesti... asa sa fie viata pe care o traiesti, Manuela! Fie ca aceasta zi sa-ti deschida poarta unui viitor plin de succese, Dumnezeu sa-ti dea un curcubeu la fiecare furtuna, un zambet la fiecare lacrima, sanatate si multe impliniri.

[ link extern ]

Cand inca o petala din anii tai frumosi
S-a scuturat alene, vibrand armonios,
Priveste cu mandrie, gandind neincetat,
La restul de petale ce nu s-au scuturat.

[ link extern ]

LA MULTI ANI, randunica mea draga!
:kissing::luck:

[ link extern ]

:vishenka::vishenka::vishenka:

Adaug inca o melodie pe ritmurile careia sunt sigura ca ai sa dansezi astazi.;)

[ link extern ]
:dance3::dance3::dance::dance::dance4::dance4:

Din toata inima,
:love:
Gabriela
La mulți ani, Ares_3!!!!!!!!!

:yeah::yeah::yeah:

Tot ce îți dorești.

[ link extern ]

Andrei
Aoleu, tortul! E mic!
Va multumesc mult, mult, ma duc pun de inca unul si va astept ;)
La multi ani!

Sa ai parte numai de bucurii in viata, de multa sanatate si de tot ce iti mai doresti tu!:vishenka:
:vishenka::vishenka:
La multi ani, sanatate si tot binele din lume!
La Multi Ani! draga mea prietena. sanatate si implinirea tuturor viselr..
Pup dulce ..:kissing::love: si o melodie..
[ link extern ]
Julio Iglesias ~ Baila Morena