Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Admitere magistratura noiembrie 2012
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Admitere magistratura noiembrie 2012

Buna ziua tuturor! Ati citit ordinea de zi a CSM-ului din data de 18 septembrie? Eu nu am vazut nimic despre examenul preconizat in toamna asta! Daca l-ar anunta pe 25 septembrie oare nu ar fi cam tarziu pentru noiembrie? S:(tie cineva vre-o mica barfa?:(
S-ar parea ca in afara de ceea ce stim cu totii nu mai e nimic in plus de stiut! Totusi hotararea asta [ link extern ] !
http:/www.csm1909.ro/linkuri/27_08_2012_51040_ro.PDF
eu cred ca va fi examenul chiar daca va fi in luna decembrie chiar pe 9
asa ca nu va pierdeti speranta
ati vazut ultimele postari de pe blogul lui CD ?
se pare ca nu mai e asa de sigur concursul, apar argumente bizare, "nu mai sunt locuri libere", " noi ( CSM-ul) am vrut, dar nu se poate "...

a nu se intelege gresit, nu sunt genul alarmist, personal sunt foarte interesata de urmatorul concurs, pe cel din august l-am ratat la mustata( 69 puncte ) , dar ultimele informatii, chiar pe canale informale, de gen blog/forum/absenta subiectului la sedintele CSM, mi-au taiat entuziasmul
De aceeasi parere cu tine artax! Au inceput din nou cu "uite concursul, nu-i concursul".Din punctul meu de vedere este o mare bataie de joc in ce priveste admiterea pentru cei cu vechime. Incep sa cred tot mai mult ca este doar joc de interese.Reluasem invatatul dar acum cu incredere desi am ratat ex.din aug. dar acum mi-a pierit.....