avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 791 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Admitere magistratura noiembrie 2012
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Admitere magistratura noiembrie 2012

Buna ziua tuturor! Ati citit ordinea de zi a CSM-ului din data de 18 septembrie? Eu nu am vazut nimic despre examenul preconizat in toamna asta! Daca l-ar anunta pe 25 septembrie oare nu ar fi cam tarziu pentru noiembrie? S:(tie cineva vre-o mica barfa?:(
Cel mai recent răspuns: bobocell , utilizator 15:34, 1 Noiembrie 2012
S-ar parea ca in afara de ceea ce stim cu totii nu mai e nimic in plus de stiut! Totusi hotararea asta [ link extern ] !
http:/www.csm1909.ro/linkuri/27_08_2012_51040_ro.PDF
eu cred ca va fi examenul chiar daca va fi in luna decembrie chiar pe 9
asa ca nu va pierdeti speranta
ati vazut ultimele postari de pe blogul lui CD ?
se pare ca nu mai e asa de sigur concursul, apar argumente bizare, "nu mai sunt locuri libere", " noi ( CSM-ul) am vrut, dar nu se poate "...

a nu se intelege gresit, nu sunt genul alarmist, personal sunt foarte interesata de urmatorul concurs, pe cel din august l-am ratat la mustata( 69 puncte ) , dar ultimele informatii, chiar pe canale informale, de gen blog/forum/absenta subiectului la sedintele CSM, mi-au taiat entuziasmul
De aceeasi parere cu tine artax! Au inceput din nou cu "uite concursul, nu-i concursul".Din punctul meu de vedere este o mare bataie de joc in ce priveste admiterea pentru cei cu vechime. Incep sa cred tot mai mult ca este doar joc de interese.Reluasem invatatul dar acum cu incredere desi am ratat ex.din aug. dar acum mi-a pierit.....

Alte discuții în legătură

Admitere magistratura ianuarie 2013 gabonne8107 gabonne8107 Oare se mai sustine o sesiune pentru cei cu vechime 5 ani in cursul lunii februarie 2013, dupa cum tot circula zvonuri? (vezi toată discuția)
Admitere sng 2013 DahliaNoir DahliaNoir Executivul a aprobat marti, 30.10.2012, in cadrul sedintei de guvern, proiectul de Hotarare pentru modificarea Hotararii Guvernului nr. 652/2009 privind ... (vezi toată discuția)
Admitere magistratura 2011 ursuletz ursuletz Am auzit niste zvonuri ca ar fi posibila organizarea unui examen de admitere pentru cei cu vechime in luna mai. Chiar pe un topic al acestui forum am citit, ... (vezi toată discuția)