avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 811 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Problemele profesionale ale ... Grile examen definitivat
Discuție deschisă în Problemele profesionale ale consilierilor juridici

Grile examen definitivat

Buna ziua.ma intereseaza foarte mult daca aveti grilele date pentru examenul de definitivat in functia de consilier juridic.la anul dau si eu definitivatul.
Multumesc anticipat

Alte discuții în legătură

Grile examen consilier juridic definitiv constanta iulian-adrian iulian-adrian buna ziua.ma intereseaza foarte mult daca aveti grilele date pentru examenul de definitivat consilier juridic-liga cons jur. constanta.la anul dau si eu ... (vezi toată discuția)
Examen definitivat consilier juridic elenadragoi2008 elenadragoi2008 Buna ziua, imi poate spune cineva daca a dat examenul de definitivat la CCJ Bucuresti, cum e examenul ? pe ce ar trebui sa ma bazez mai mult cand invat, cate ... (vezi toată discuția)
Examen barou pentru persoane cu vechime juridica de 5 ani ContSters116443 ContSters116443 Buna ziua, Pe site-ul Baroului Bucuresti am citit ca, in perioada 17-21.11.2010, va fi organizat examenul de intrare in profesie (ca definitiv), al celor ce ... (vezi toată discuția)