Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general bilant
Discuție deschisă în Contabilitate în general

bilant

Buna tuturor...am si eu nevoie de un mic ''ajutor''....as dori sa stiu cine are dreptul de a semna bilantul?:sorry:
Reprezentantul legal si expertul contabil sau un economist angajat cu CIM.
Semna sau intocmi?
davideg a scris:

Semna sau intocmi?

Atentie a spus:
as dori sa stiu cine are dreptul de a semna bilantul?
ContSters42967, utilizator
Multumesc pentru raspuns...doream sa stiu daca eu angajata cu contract de munca pe postul de economist pot semna bilantul firmei...indiferent de Cifra de afaceri...de ex....sau de orice alte criterii..
Cu multa placere. Da ! ...poti semna bilantul contabil.