Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... Stergere subiect
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

Stergere subiect

Buna ziua,

Cum pot sterge din forum, un subiect deschis de mine?

Multumesc!
Utilizatorii nu au posibilitatea sa-si stearga mesajele postate si nici topicurile initiate de catre ei.

Moderatorii sectiunii respective si administratorii au aceasta posibilitate.

Topicurile deschise si care nu au primit raspuns pot fi sterse, topicurle in care ati primit deja raspunsuri nu mai pot fi sterse.
Topicul pe care vreau sa'l sterg, nu a primit niciun raspuns....Deci, cum procedez ca sa il sterg?
Multumesc!
Andr33agav, utilizator
Despre ce subiect este vorba? Cel din civil sau din penal?
Din civil.
Am inteles. Daca nu a primit niciun raspuns, atunci o sa-l sterg.