Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... La Multi Ani, maestre !
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

La Multi Ani, maestre !

@ freeelis

Am cautat peste tot o urare decenta, dar nu am gasit nimic potrivit pentru o persoana atat de speciala ca dvs!
Acceptati asadar acest gand bun insotit de un sincer “La Multi Ani”!
Vă doresc o zi minunată, un an memorabil şi succes în tot ce faceţi.

La mulţi ani!
La mulți ani buni și frumoși, sănătate, bucurii infinite.Sărbători minunate, @freelis.
La multi ani! :beer:
La multi ani, cu sanatate si mult noroc!
:coffee::coffee:
La multi ani,sanatate,liniste,dragoste si intelegere alaturi de toti aceia dragi dv
La multi ani si multa sanatate alaturi de cei dragi!