Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... concediu de criza
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

concediu de criza

Se apropie vara unde mergem in vara asta? ªtie cineva un loc frumos răcoros cu bani mai putini?B-)
La tara...e gratis , frumos si racoros B-):)
Si eu ma gandeam la asta doar putin diferit formulat vacanta prin tara- din pachetele:
- daca doriti sa revedeti
- sau pe urmele Elenei
[ link extern ]
Irina Carina, Alte profesii
Sa speram ca intr-o dimineata ne trezim si gata,criza a disparut!
Ce ne impiedica sa speram,ca doar n-am chemat-o noi!
In rest,putem reduce zilele de concediu,putem sa ne imaginam ca am fost deja..:hm:
cu cortul la delta
nu platesti chirie ca la hotelurile de pe malul marii
e liniste si poti sa-ti iei mancarea gratis,adica pestele(asta daca nu te prind sa te bage la braconaj)
dau si eu cu parerea:tomato:
Irina,imaginile sunt de vis,multumesc mult de tot!