avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 157 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... concediu de criza
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

concediu de criza

Se apropie vara unde mergem in vara asta? ªtie cineva un loc frumos răcoros cu bani mai putini?B-)
Cel mai recent răspuns: Irina Carina , Alte profesii 10:00, 17 Septembrie 2009
La tara...e gratis , frumos si racoros B-):)
Si eu ma gandeam la asta doar putin diferit formulat vacanta prin tara- din pachetele:
- daca doriti sa revedeti
- sau pe urmele Elenei
[ link extern ]
Ultima modificare: Duminică, 26 Aprilie 2009
Irina Carina, Alte profesii
Sa speram ca intr-o dimineata ne trezim si gata,criza a disparut!
Ce ne impiedica sa speram,ca doar n-am chemat-o noi!
In rest,putem reduce zilele de concediu,putem sa ne imaginam ca am fost deja..:hm:
cu cortul la delta
nu platesti chirie ca la hotelurile de pe malul marii
e liniste si poti sa-ti iei mancarea gratis,adica pestele(asta daca nu te prind sa te bage la braconaj)
dau si eu cu parerea:tomato:
Irina,imaginile sunt de vis,multumesc mult de tot!

Alte discuții în legătură

Sã redescoperim - românia Muresan Felicia Muresan Felicia http://www.youtube.com/watch?v=DAZBMii0a1E&feature=related (vezi toată discuția)
1.ati fi de acord cu deschiderea unor penitenciare private ? 2. considerati ca deschidera acestora ar insemna si o justitie preferentiala ? Radu Gabrian Radu Gabrian Acum doua zile,un detinut,fostul artitect sef al com.Voluntari,infractor condamnat pentru ce altceva,decat pentru luare de mita,in calitatea pe care o avea,el ... (vezi toată discuția)
Divortat, custodie comuna, copilul de 11 ani poate fi scos din tara fara ca el sa-si doreasca? gdani gdani Suntem divortati, avem un baiat de 11 ani care locuieste cu mine (are domiciliul la mine). Fosta sotie nu are program de vizita, este custodie comuna. Fosta ... (vezi toată discuția)