avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 805 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Cat costa acum inscrierea unei masini in Romania?
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Cat costa acum inscrierea unei masini in Romania?

Buna ziua, Am o Alfa Romeo cu nr rosii. Ultimele. As vrea sa inscriu masina in Romania . Masina e din 1996, capacitate 2000, Euro 2. Cat este toata taxa pt inmatricularea masinii acum dupa ultimele modificari?
Multumesc.

Alte discuții în legătură

Pot vinde mașina? Cosmin.Mocanu.01 Cosmin.Mocanu.01 Bună ziua, dețin o mașină din anul 2000, o Alfa Romeo. A fost adusă de către mine din Italia in anul 2008 și înmatriculată în România în același ... (vezi toată discuția)
Taxa de inmatriculare 10Dawiek 10Dawiek Buna ziua. Am nevoie de un raspuns urgent la aceasta problema. Am cumparat in 2015 o masina din Germania. Masina a fost fabricata in 12/2002. In acte, masina ... (vezi toată discuția)
Alfa romeo sau fiat? aaa123 aaa123 am dat in judecat serviciu de permise si inmatriculari ca sa imiinmatriculez o alfa romeo sport wagon 156, insa la primul termen, la tribunal mi-a spus ca cica ... (vezi toată discuția)