avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 390 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Problemele profesionale ale ... ce salarii mai au consilierii juridici?
Discuție deschisă în Problemele profesionale ale consilierilor juridici

ce salarii mai au consilierii juridici?

Ce salarii au consilierii juridici? As fi curios sa aflu cam ce salarii se practica -concret- daca aveti ambilitatea sa raspundeti unui coleg de breasla..:)
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 15:13, 15 Iulie 2008
Dacă asteptati răspuns din partea colegilor de breaslă, desi stim că este " confidential ", spuneti - ne mai întâi salariul Dvs.............Folosim cu mult drag termenul "confidential" atunci când ne este rusine de salariul mult prea mic, sau eventual mult prea mare pe care îl avem. Acesta din urmă, cred că nu este cazul nostru, al c.j.
750 RON. Mi se pare putin, am program de 10 ore luni- vineri!
604.
Nett, brut, salariu de bază ,+ vechime.........?????????????
600 RON Net + tichete de masă / zi lucrătoare.

Alte discuții în legătură

Incompatibilitati profesionale livs livs Din cate am citit eu,potrivit legii si statutului consilierului juridic, activitatea de consilier juridic liber profesionist este incompatibila cu cea de ... (vezi toată discuția)
Un consilier juridic poate presta servicii in calitate de pfa? OANA GORAN OANA GORAN am uarmatoarea nelamurire: un consilier juridic poate presta servicii juridice in calitate de pfa, se poate ??? daca da, ce presupune acest lucru.?? va ... (vezi toată discuția)