Forum Discuţii juridice Problemele profesionale ale ... ce salarii mai au consilierii juridici?
Discuție deschisă în Problemele profesionale ale consilierilor juridici

ce salarii mai au consilierii juridici?

Ce salarii au consilierii juridici? As fi curios sa aflu cam ce salarii se practica -concret- daca aveti ambilitatea sa raspundeti unui coleg de breasla..:)
Dacă asteptati răspuns din partea colegilor de breaslă, desi stim că este " confidential ", spuneti - ne mai întâi salariul Dvs.............Folosim cu mult drag termenul "confidential" atunci când ne este rusine de salariul mult prea mic, sau eventual mult prea mare pe care îl avem. Acesta din urmă, cred că nu este cazul nostru, al c.j.
750 RON. Mi se pare putin, am program de 10 ore luni- vineri!
604.
Nett, brut, salariu de bază ,+ vechime.........?????????????
600 RON Net + tichete de masă / zi lucrătoare.