Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Termen apel
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Termen apel

Va rog respectuos sa imi raspundeti ,initial pe data de 28 sept se afisase la Curtea De Apel ca urmeaza a se judeca apelul la sentinta ,ulterior s a afisat alta data,aceasta semnifica faptul ca s-a schimbat data la care se judeca apelul,ca vad ca scrie ,termen intermediar,sau se judeca starea de mentinere in arest??mai exact care sunt sansele ca inculpatul sa fie eliberat din arest intrucat i s a dat o condamnare cu executare dar nu este definitiva intru cat urmeaza a se judeca apelul,cand se va judeca acesta i se desemneaza avocat din oficiu daca nu are?

data 28.09.2015
Ora estimata: 09:00
Complet: C.7ap
Tip solutie: Termen intermediar
Solutia pe scurt:
Document:

Ora estimata: 09:00
Complet: C.7ap
Tip solutie:
Solutia pe scurt:
Document:
.
rosica, utilizator