Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Drepturi salariale acordate mostenitorilor
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Drepturi salariale acordate mostenitorilor

Va rugam sa ne precizati daca se cuvine mostenitorilor un bonus de performanta ( acordat in baza unor indicatori sau rezultatul firmei) unui angajat decedat, daca decizia de acordare s-a luat la cateva luni dupa decesul acestuia? in cazul in care se poate acorda, va rugam sa ne precizati temeiul legal si unde exact se poate cuprinde in declaratia 112? Va multumesc.
dpacurari, utilizator