Forum Discuţii diverse Anunturi de angajare Angajez colaborator
Discuție deschisă în Anunturi de angajare

Angajez colaborator

Buna seara. Daca exista vreun/o domn/doamna avocat dornici sa colaboreze cu un cabinet de avocat specializat pe dreptul civil, familiei, comercial, daca esti ambitios, serios si iti place ce faci, contacteaza-ma te rog la adresa de mail av.ileanaradescu@gmail.com

Te asteptam sa te alaturi echipei noastre :)
AvocatIleanaRadescu, utilizator