avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 597 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Salariu incadrare functionar public
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Salariu incadrare functionar public

Sunt angajat ca functionar public in cadrul unei primarii dintr-o comuna cu 2900 locuitori.Am fost incadrat in functia de CONSILIER, GRAD PROFESIONAL ASISTENT, GRADATIA 2, CLASA DE SALARIZARE 32. As dori sa stiu dupa care grila sau lege se calculeaza salariul si la ce suma ma incadrez.

Alte discuții în legătură

Salariu consilier profesional asistent, vechime peste 5 ani... Mihaela_12 Mihaela_12 Bna ziua! Ma puteti ajuta, va rog, cu informatii privind salariul unui functionar public - consilier, clasa I, grad profesional asistent (directia Relatii ... (vezi toată discuția)
Promovare in clasa functionari publici meri402003@yahoo.com meri402003@yahoo.com Cum se stabileste salariul de baza in anul 2011 pentru functionarii publici care au absolvit studii superioare si au sustinut examenul de promovare in clasa? (vezi toată discuția)
Salarizare functionar public NYKYTA33 NYKYTA33 Bună ziua Am și eu o mică - mare dilemă: Lucrez la o primărie din Județul Dolj de 7,5 ani și am următoarele funcții: - Șef Serviciul Voluntar ... (vezi toată discuția)