Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Coduri Caen pentru PFA / este legal ceea ce voi face?
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Coduri Caen pentru PFA / este legal ceea ce voi face?

Vreau sa imi fac o afacere online in care sa vand ghiduri sportive in format video/audio.
Concret, o sa inregistrez antrenorii de la cluburi, le voi oferi o suma de bani si voi realiza un fel de tutoriale (evident, daca ei sunt de acord cu acest lucru). Este necesara o forma legala pentru a folosi numele si CV-ul lor, dar eu sa am sa incasez 100% din veniturile rezultate de pe urma ghidurilor?
Ce coduri CAEN am nevoie?
marian52, utilizator